Новини

Китайський noname скопіював iPhone 11 Pro і Xiaomi

Обговорення
Duo X11 Pro

Китайські noname-виробники смартфонів часто чудять, пропонуючи дуже дешеві моделі з дизайном флагманів. Так вийшло і з Duo X11 Pro виробника Doov – в цій моделі він в нахабну скопіював камеру iPhone 11 ProВтім, в плагіаті взяла участь ще й інша модель – Xiaomi CC9 Pro.


Що ж такого у Duo X11 Pro від смартфона Xiaomi? Рекламне зображення!

Як виявилося, фото дівчини використовувалося Xiaomi для просування CC9 Pro, але в Doov порахували його настільки привабливим, що просто вкрали, а замість CC9 Pro «прифотошопили» Duo X11 Pro. Вийшов такий подвійний плагіат.

Duo X11 Pro

 

 

Що ж стосується самого Duo X11 Pro, то він нескінченно далекий до iPhone 11 Pro. Апарат побудований на однокристальній платформі MediaTek MT6763, оснащений екраном діагоналлю 6,3 дюйма, 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті, а також акумулятором ємністю 4800 мА · год і бічним сканером відбитків пальців. Ціна пристрою – близько $ 100.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий мобільний оператор запустив тариф за 15 гривень на місяць

В минуле

Realme готує до випуску камерофон на 108-Мп та з Snapdragon 865 на борту

В майбутнє

Також буде цікаво