Новини

iPhone 11 Pro та версія Max розчарували компанію Apple

Джерела повідомляють про те, що смартфон iPhone 11 продається дійсно добре в усіх регіонах світу. Він йде по шляху, який в минулому році проклала модель iPhone XR, що стала найпопулярнішим смартфоном компанії Apple за підсумками останнього року.

За словами аналітика Rosenblatt Securities Джуна Чжана (Jun Zhang), продажі iPhone 11 вже подолали позначку в 12 мільйонів одиниць всього за один місяць з моменту запуску смартфона. За останніми даними, Apple розраховує збільшити виробництво iPhone 11 на 1,6 мільйона одиниць.

iPhone 11

З іншого боку продажі iPhone 11 Pro і Pro Max виявилися не дуже хорошими. За фактом вони продаються на 15% гірше, ніж минулорічні iPhone XS і XS Max. Через слабких продажів Apple зменшить виробництво цих моделей приблизно на 2 млн одиниць. Цей крок зробить смартфони менш доступними, але дасть більше місця для стандартної моделі.

iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro

За прогнозом, поставки лінійки iPhone 11 до кінця року повинні скласти близько 70 млн одиниць. У наступному році сплеск продажів повинен забезпечити iPhone SE 2, який стане найдоступнішим смартфоном компанії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button