Новини

Телефони LG перейняли корисний режим у Samsung та Huawei

Компанія LG не робила офіційної заяви, однак, як стало відомо, в оновленні прошивки для нових смартфонів на базі операційної системи Android 10 присутній настільний режим (Desktop mode).

Ця функція була виявлена ​​блогером Карлосом Банєллом (Carlos Bagnell) під час його огляду оновленого смартфона LG V50 ThinQ 5G. Нагадаємо, раніше компанії Samsung та Huawei презентували свої версії настільного режиму для смартфонів.

У стоковому Android 10 реалізований власний настільний режим Google, однак оглядачі відзначають, що у LG вийшла більш якісна версія, яка краще підходить для великих дисплеїв.

[adsforwp id=”10622″]

Desktop mode

Режим Desktop mode в смартфонах LG підтримує змінні розміри вікон, що дозволяє вивести багатозадачність абсолютно на новий рівень. Вам знадобиться кабель з роз’ємами USB-C і HDMI для підключення монітора, а також клавіатура та миша.

Смартфон LG V50 ThinQ 5G почав отримувати оновлення LG UX 9.0 на базі Android 10 близько тижня тому, до цього оновлення отримали LG G8 ThinQ і LG G7 One. Користувачі цих смартфонів вже можуть випробувати даний режим.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button