Новини

LG G8X ThinQ: Snapdragon 855 і як мінімум 6 ГБ оперативної пам’яті

Інсайдер Onleaks в партнерстві з Pricebaba.com опублікував в мережі серію високоякісних рендерів смартфона LG G8X ThinQ. Новинка стане прямим наступником G8 ThinQ, який був представлений на виставці Mobile World Congress 2019.

На відміну від G8 ThinQ, який має широкий виріз у верхній частині екрану, LG G8X ThinQ буде володіти невеликим каплевидним вирізом під селф-камеру. Однак G8X ThinQ не отримає тієї ж системи 3D розпізнавання осіб, що і G8 ThinQ. Замість цього смартфон, швидше за все, оснастять підекранним датчиком відбитків пальців.

LG G8X ThinQ

На задній скляній панелі G8X ThinQ, також як і у попередника, розміститься подвійна основна камера з горизонтальним розташуванням модулів і світлодіодний спалах. На опублікованих зображеннях видно спеціальний роз’єм, який дозволяє припустити, що G8X ThinQ залишиться без технології Crystal Sound OLED, яка дозволяла використовувати екран як динамік.

Згідно OnLeaks, G8X ThinQ отримає 6,2-дюймовий дисплей, восьміядерний процесор Snapdragon 855, і як мінімум 6 ГБ оперативної пам’яті. Розміри гаджета складуть 159,3 × 75,8 × 8,5 мм.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button