Новини

Смартфон компанії Vivo може стати проривом року

Обговорення
Vivo APEX

Компанія Vivo повідомила про свої наміри продемонструвати свій концептуальний телефон APEX 2020 на заході Mobile World Congress, яка пройде в Барселоні в кінці лютого цього року.


Інформацію підтвердили представники ЗМІ, які отримали запрошення на прес-конференцію. Новий смартфон Vivo APEX рекламується слоганом «Розширюй можливості».

Варто зазначити, що попередні пристрої лінійки Vivo APEX були дуже цікавими пристроями. На виставці MWC 2018 компанія Vivo показала перший Apex , екран якого займав 98% площі фронтальної поверхні, а фронтальна камера вперше була висувною. У минулому році компанія показала Vivo APEX 2019, який розпізнавав відбитки пальців в будь-якій частині екрану і не мав будь-яких отворів.

Vivo APEX 2020

Очевидно, що і Vivo APEX 2020 стане одним з найцікавіших смартфонів року. Очікується, що в ньому буде реалізована підекранна фронтальна камера, а також підтримка мереж п’ятого покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 не стоит покупать именно из-за этого недостатка

В минуле

Тепер MacBook стане ще продуктивнішим

В майбутнє

Також буде цікаво