Джейлбрейк
Обговорення

Незважаючи на те що з роками інтерес користувачів до проведення процедури джейлбрейку згас, хакери з усього світу продовжують шукати уразливості в «найдосконалішій» мобільній ОС. Одному з розробників вдалося виявити bootrom-експлойт, використовуючи який можна зламати практично будь-який iPhone на апаратному рівні.


За запевненням автора виявленого експлойта з ніком axi0mX, він працює на більшості процесорів, представлених Apple за останні кілька років. Використовуючи експлойт, який сам хакер назвав checkm8, можна відключити захист операційної системи і отримати доступ до файлової системи смартфонів від iPhone 4S до iPhone X включно. Іншими словами, вразливість зачіпає процесори від A5 до A11 і присутній на всіх пристроях з даними чипами.

checkm8 відкриває доступ до файлової системи і дозволяє інтегрувати додаткові надбудови і звичні для шанувальників джейлбрейка сторонні магазини твіків і додатків. Це означає, що виконана axi0mX робота може бути підхоплена ентузіастами вже найближчим часом. В остаточному підсумку користувачі отримають універсальний неприв’язаний джейлбрейк (не вимагає повторної установки після перезавантаження), який можна поставити поверх будь-якої ОС, включаючи iOS 13.1.

Результат роботи axi0mX виклав на Github .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Що чекає покупців найдорожчого смартфону Xiaomi: відео

В минуле

Windows Core OS може виглядати саме так

В майбутнє

Також буде цікаво