Новини

На зміну декільком камерам в смартфони знову прийдуть одинарні моделі

В останні роки виробники нарощують кількість модулів в камерах смартфонів, додають часопролітні модулі ToF, а також наділяють їх оптичним зумом. Наприклад, камерофон Huawei P30 Pro отримав 5-кратний оптичний зум, а Nokia 9 PureView оснащений п’ятьма модулями.

Використання камер з трьома або чотирма модулями дозволяє додати ширококутній і телеоб’єктиви, запропонувавши користувачам смартфонів те, що раніше було неможливо забезпечити смартфони з одинарними камерами.

При цьому очевидно, що кілька модулів в камері смартфона збільшує його ціну. Крім того, такі камери вимагають більше місця в корпусі смартфона. Ми не здивуємося, якщо скоро на ринку з’являться доступні широкій аудиторії з п’ятьма-шістьма об’єктивами.

Однак паралельно ведуться і інші розробки. Так, наприклад, тайванська компанія Yaguang Electronics готує одинарну камеру перископну типу на основі асферичного скляного об’єктива, який забезпечить смартфону 6 і навіть 8-кратний оптичний зум при використанні одного-єдиного модуля. При цьому розробники стверджують, що камера буде відмінно справлятися і з нічною, і з портретною зйомкою.

Поки що рішення не запущено в серійне виробництво, так що в цьому році такі смартфони навряд чи побачать світ.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button