Новини

Vodafone запустив дешевий тариф з необмеженим 4G та трьома сотнями хвилин

Ціни на все в Україні стрімко зростають, тоді як рівень реальних доходів більшості українців не змінюється. У підсумку, як наслідок, грошей з кожним роком стає все менше, а це, в свою чергу, створює необхідність економити. Як правило, в першу чергу під удар потрапляють різні послуги, на кшталт телекомунікаційних. Такі поступово дорожчають, тому абонентам різних стільникових операторів доводиться урізати свої апетити і запити, всіляко себе обмежуючи і стримуючи. На щастя, тепер всього цього можна вже не робити. Все це стало можливим завдяки тому, що Vodafone, другий гравець «великої трійки» за чисельністю абонентів, вважав за необхідне запустити недорогий тарифний план з безлімітним інтернетом за 2 гривні на день. Про подібні ще не так давно можна було тільки-тільки мріяти, але тепер, зараз, в цьому вже навіть немає потреби.


Вся справа в тому, що запущений новий тариф пропонує вкрай вигідні в усіх відношеннях умови обслуговування, але при цьому платити за нього потрібно дуже і дуже мало, що робить його доступним для максимально широкого кола жителів країни. Так, в абонентську плату включено 300 хвилин дзвінків на будь-які українські номери і, крім того, 50 повідомлень SMS, які обійдуться в 1,50 грн. в день використання.

Vodafone

Крім таких можливостей, тарифний план здатний похвалитися необмеженою кількістю мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості, досягати яка може значення в цілих 30 Мбіт / с.

[adsforwp id=”10622″]

Обходитися тарифний план «Vodafone SuperNet Turbo» лише в 75 гривень на місяць. На жаль пропозиція доступна не по всій Україні, а тільки на на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м Кривий Ріг з 22.03.2019 р на постійній основі.

Вартість послуг понад пакет

  • дзвінки за кордон – 3грн / хв;
  • SMS на всі мобільні мережі по Україні – 0,50 грн / шт;
  • дзвінки на інші мережі України – 0,60 грн / хв.
  • Після використання всіх хвилин в рамках послуги «Багато розмов» вартість дзвінків на всі мережі по Україні (включаючи номери Vodafone Україна) становить – 0,60 грн / хв.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button