Новини

Зовсім скоро Facebook буде конкурувати з Apple

Компанія Facebook займається розробкою власної операційної системи, а допомагають їй в цьому колишні співробітники Microsoft – зокрема Марк Луковський (Mark Lucovsky), який входив свого часу в число творців ОС Windows NT.


Нова ОС має прибрати залежність Facebook від розробки конкурентів – ОС Google Android. Вона у вигляді модифікованої версії застосовується в ряді апаратних рішень компанії – Oculus і Portal.

Facebook

«Ми дійсно хочемо бути впевненими в тому, що рішення наступного покоління будуть повністю нашими. Ми не вважаємо, що можемо довіряти ринку або нашим конкурентам, тому ми зробимо це самі»

прокоментував створення власної ОС Ендрю Босворт (Andrew Bosworth), керівник відділу апаратного забезпечення Facebook. .

Крім пристроїв Oculus і Portal, Facebook також працює над окулярами доповненої реальності під кодовим позначенням Orion – вони повинні надійти в продаж на початку 2023 року. У тому ж році, до слова, очікується випуск аналогічного пристрою Apple. Так що Orion може стати першим апаратним рішенням Facebook під управлінням власної ж ОС.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button