Новини

OnePlus 8 Pro вперше засвітився на зображеннях

Незважаючи на недавній реліз серії OnePlus 7T, чутки про наступне покоління топових смартфонів бренду OnePlus вже сипляться як з рогу достатку.

 Сьогодні отримала продовження добірка рендерів OnePlus 8 – @OnLeaks поділився візуалізацією «Прошки». Змін на тлі попередника досить багато. Головне – змінилася реалізація фронтальної камери: замість відважного модуля, застосований варіант з отвором в стилі Huawei View 20 (тому що зліва) і Samsung Galaxy S10 (бо скругленная AMOLED-панель). Крім цього, OnePlus 8 Pro нагородять квадро камерою (швидше за все, це буде ToF-сенсор). Основний блок камери залишився без змін. Те ж стосується і розташування кнопок (в тому числі перемикача режимів звуку).

OnePlus 8 pro OnePlus 8 pro

За характеристиками поки щось конкретне говорити складно. За інформацією OnLeaks, OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro отримають 6,5 ” і 6,65 ” 90-Гц Fluid AMOLED-дисплей відповідно. Габарити Pro-версії – 165,3 x 74,4 x 8,8-10,8 мм (з урахуванням виступу камери). З упевненістю можна говорити про чіпсет Snapdragon 865 (якщо таким буде найменування топового чіпа Qualcomm). Все інше дізнаємося вже в наступному році. OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro навряд чи будуть представлені раніше квітня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button