Новини

Xiaomi Mi Band 4 почали роздавати абсолютно безкоштовно

З кожним роком носима електроніка стає все більш просунутою і цікавою, тому що якщо ще п’ять років тому така могла, по суті, лише стежити за фізичною активністю, то зараз функціональні можливості різного роду спортивних браслетів набагато ширше, і це реальний факт. У червні нинішнього року в продаж надійшов такий наручний гаджет, як Xiaomi Mi Band 4. Він оснащений за останнім словом техніки, володіючи безліччю особливостей, які і зробили його вкрай привабливим. Зараз же, протягом обмеженого періоду часу, у всіх бажаючих є реальна можливість отримати цей трекер безкоштовно.

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 здатний відстежувати фізичну активність і якість нічного сну, відображати повідомлення з телефону, управляти відтворенням музики на мобільному пристрої, вібрувати при вхідних дзвінках, виступати віртуальним помічником під час тренувань, цілодобово стежити за частотою серцевого ритму (пульсом), використовувати «розумний» будильник і секундомір, а також користуватися безліччю інших особливостей. За рахунок захисту від води за стандартом IP68 з можливістю занурення на глибину до 50 метрів (5 АТМ), використовувати даний спортивний трекер можна навіть в басейні, що робить його придатним для відповідних тренувань.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Що стосується технічного оснащення, то з цим у даного трекера все дуже навіть добре. Він володіє 0,95-дюймовим OLED-екраном кольорового типу з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, причому дисплей є сенсорним, завдяки чому з його допомогою можна легко і просто управляти безліччю можливостей без використання смартфона, а це дуже і дуже зручно при повсякденній експлуатації. За автономність протягом 20 днів відповідає батарея на 135 мАг, а підключається Xiaomi Mi Band 4 до смартфонам на базі Android і iOS за рахунок модуля Bluetooth 5.0, що володіє зворотною сумісністю з усіма більш старими поколіннями. Таким чином, чесно і справедливо буде сказати, що це найкращий спортивний браслет на ринку з усіх доступних зараз за співвідношенням ціна якість.

Xiaomi Mi Band 4

Зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх громадян України, є унікальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, всього за 1 хвилину свого особистого часу. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції, щоб стати учасником якої потрібно підписатися та вподобати спільноту  GSMinfo, а потім просто зробити репост конкурсного запису (закріплений у верху сторінки на Facebook) та залишити під ним коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4. Результати розіграшу будуть оголошені 30 вересня. Переможець буде визначений (в рамках відео) випадковим чином ввечері через один з популярних сервісів для проведення розіграшів. Оплата доставки за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button