Новини

Lifecell запустив бюджетний тариф з рекордними безлімітами

Lifecell – оператор, якому, здається, на роду написано бути в числі «наздоганяючих». Він замикає «велику трійку» операторів мобільного зв’язку, перебуваючи на третьому місці після Київстару та Vodafone за кількістю абонентів і площі покриття. Проте, запущений недавно абсолютно безпрецедентний тарифний план від lifecell цілком може дозволити йому вирватися вперед і нарешті обігнати Водафон, а то і Київстар! Що ж це за пропозиція?


Безліміти на все, що потрібно

Зазвичай «безлімітні тарифи» мають на увазі або повний безліміт на все, але при цьому досить високу абонплату, або невелику плату, але безлім діє тільки на якісь окремі сайти. Інноваційність нового тарифу від lifecell в тому, що він за невелику ціну пропонує цілих чотири безліміти!

Перший з них, традиційно, поширюється на дзвінки всередині мережі. Другий – на Фейсбук, Інстаграмм і Твіттер. За статистикою, саме ці соціальні мережі є найпопулярнішими серед українців. Завдяки новому тарифному плану ви зможете сидіти на ньому стільки, скільки завгодно.

Нарешті, третій безліміт поширюється на самі часто використовувані в нашій країні месенджери. Це Skype, Telegram, WhatsApp, Viber. Причому, на відміну від тарифних планів конкурентів, в Скайпі не тарифікується навіть відеозв’язок. У інших операторів безлім поширюється тільки на текст.

Четвертий і останній з безлімітів поширюється на YouTube, а також 1 + 1 Video, Megogo, OLL TV, Divan TV. Ви можете спокійно дивитися всі свої улюблені відео, стрім, серіали і фільми. А адже найчастіше саме на це у молоді йде до сімдесяти відсотків трафіку!

Lifecell

Додаткові умови

Ми не злукавили, коли сказали, що тариф «Чотири безліміти» – майже бюджетний. Абонплата в ньому становить всього шістдесят гривень на місяць. При цьому в перший місяць користування послугами ви будете платити і того менше – тридцять п’ять гривень. Хороший привід заощадити трохи на Новий рік, чи не так?

Тарифний план «Чотири безліміти» діє на всій території України. Ви можете перейти на нього з будь-якого з тарифів lifecell, ввівши * 141 * 4 # і клавішу виклику. Можна, звичайно, і придбати нову сім-карту в спеціалізованому магазині lifecell, якщо, звичайно, вам так зручніше. Нова пропозиція в будь-якому випадку заслуговує на те, щоб звернути на нього увагу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button