Новини

Vodafone дарує рік безкоштовного зв’язку всім українцям

Компанія Vodafone спільно з Samsung проводить неймовірно щедру акцію, приурочену до Нового року. Вона дозволить не платити ні копійки за мобільний зв’язок – або вам, або вашим близьким, яким ви зробите цей подарунок. Якщо врахувати, що багато українців витрачають на мобільний зв’язок досить круглі суми (не менш як тисячу гривень в рік), то економія вийде просто колосальною. Що ж потрібно зробити для того, щоб весь 2020 рік не хвилюватися про те, чи заплатили ви за телефон? Читайте далі – ми розпишемо для вас всі умови цієї неймовірної акції!


Умови акції від Vodafone і Samsung

Все, що від вас вимагається – це придбати один з смартфонів компанії Samsung, на які поширюється акція. Погодьтеся, Новий рік – відмінний привід для того, щоб оновити свою техніку. Якщо ви ще не визначилися, який телефон вибрати, то дана акція – відмінний аргумент на користь Самсунга. Алгоритм ваших дій буде таким:

  • Придбайте акційний смартфон або в офіційному магазині компанії Vodafone, або ж безпосередньо на сайті Samsung.
  • Встановіть картку Vodafone. Активуйте її. Нагадуємо, для цього потрібно зробити безкоштовний дзвінок за номером 111).
  • Поповніть рахунок на п’ять гривень будь-яким способом, крім послуги «Переказ коштів».
  • Надішліть СМС-повідомлення з текстом «2020» на номер «2251».

Цього достатньо, щоб система Vodafone зареєструвала вас на акцію. Повідомлення, що вона успішно підключена, має прийти вам протягом двох діб. Надалі запам’ятайте нескладну комбінацію *365*1 #. Використовуйте її, щоб подивитися опції, наприклад, дізнатися, скільки днів вам ще залишилося їй користуватися.

Vodafone

Акційний тарифний план

Протягом всього року безкоштовних розмов у вас буде тарифний план «Vodafone SuperNet Pro». Він передбачає десять гігабайт мобільного інтернету в місяць, безлімітні розмови всередині мережі, а також 120 хвилин на номери інших операторів України і в Польщу.

В якості додаткового подарунка, протягом року у вас будуть підключені всі PASS-послуги, що дають безліміт на найбільш популярні сайти. Завдяки їм Інстаграм, соціальні мережі, месенджери і відеосервіси (YouTube, Megogo) тарифікуватися не будуть. Акція діє аж до кінця січня 2020 року, на всій території України, крім, зрозуміло, зони АТО і окупованих територій Республіки Крим.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button