Новини

Найпопулярніший у світі месенджер можна зламати простим повідомленням

Обговорення
WhatsApp

Як повідомляють джерела, в месенджері WhatsApp виявлена ​​чергова серйозна вразливість. Вона дозволяє зловмисникові не тільки порушити роботу програми, але і пошкодити груповий чат.


Якщо точніше, то при відправці зловмисником відповідного повідомлення в груповому чаті, WhatsApp перестає працювати, через що його доводиться встановлювати заново. Однак після цього користувач не зможе повернутися в той самий груповий чат, і його доведеться видалити з втратою всіх даних. Більше того, чат буде втрачено для всіх його учасників.

Розробники WhatsApp вже випустили оновлення, що закриває відповідну дірку в безпеці, так що користувачам месенджера краще оновитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung виправляє баги власного оновлення у популярній моделі смартфона

В минуле

Vodafone дарує рік безкоштовного зв’язку всім українцям

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.