Новини

Оболонка EMUI 10 для Huawei та Honor дозволить “об’єднати” смартфон та ноутбук

EMUI 10

Компанія Huawei відкрила програму публічного бета-тестування фірмової оболонки EMUI 10 на основі свіжої версії операційної системи Android 10 для смартфонів Huawei Mate 10, Huawei P20, а також Honor 8X і Huawei Nova 5 Pro.


Поки публічне бета-тестування запущено для китайської версії EMUI. Охочі користувачі вже почали отримувати оновлення. У найближчі дні аналогічна програма має запрацювати і для глобальної версії прошивки для смартфонів за межами Китаю.

У програмі можуть брати участь такі моделі:

  • Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10 Porsche Design RS
  • Huawei P20 і P20 Pro
  • Honor 8X
  • Huawei Nova 5 Pro

Оболонка EMUI 10 приносить стандартні нововведення операційної системи Android 10 і власні значні зміни призначеного для користувача інтерфейсу – новий дизайн в «журнальному» стилі з заголовками і колонками, а також повноекранну жестовую систему управління. На «завжди включеному» екрані (Always-on Display) налаштовуються колірні схеми і з’явилися нові віджети. Також EMUI 10 спрощує взаємодію між Android і Windows. Як обіцяє виробник, з EMUI10 користувач може одночасно працювати на смартфоні та ноутбуці за допомогою клавіатури і миші.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розумні навушники лідирують серед носимої техніки. Ринок росте гігантськими темпами

В минуле

Xiaomi Mi 9 отримав нові функції та можливості

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle