Новини

Vodafone запустив послугу, яка допоможе заощадити сотні гривень

Компанія Vodafone, здається, всерйоз вирішила зробити свої послуги більш привабливими для клієнтів. Все-таки якість послуг компанії досить довго залишала бажати кращого, і багато людей навіть йшли до інших операторів. Зі зміною керівництва ці негаразди, здається, повинні закінчитися. Одним з перших кроків назустріч бажанням абонентів стало впровадження послуги, яка допоможе заощадити досить солідні суми.


Безліміти на найпотрібніші послуги

На даний момент у компанії Vodafone немає по-справжньому безлімітних тарифів, як і майже ні у кого на українському ринку мобільного зв’язку. Вам, фактично, надається кілька гігабайт високошвидкісного інтернету. Після того, як ви їх вичерпуєте, інтернет не закінчується (в цьому різниця з звичайними тарифними планами), але його швидкість сильно падає. Як позбутися цього? Очевидно, підключити будь-яку з цих послуг:

  • Безліміт на месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, SnapChat, а також Pinterest, Facebook, Facebok Messenger – послугу Online PASS.
  • Безліміт на Instagram, або послугу Insta PASS.
  • Безліміт на YouTube, Megogo, Netflix – послугу Video Pass.

Визначити, яка з цих послуг вам потрібніша, нескладно. В налаштуваннях вашого смартфона, швидше за все, передбачена можливість подивитися, як витрачається інтернет-трафік, і які сайти «їдять» його більше всіх. У разі, якщо таких декілька (наприклад, Ютуб, Інстаграм і Фейсбук) – ви можете підключити всі три послуги одночасно. Це все одно вийде дешевше, ніж постійно купувати нові інтернет-пакети, і дозволить вам витратити менше нервів, ніж якщо ви будете мучитися з низькою швидкістю.

Vodafone

Вартість послуг

Ціна послуги Online PASS становить п’ятнадцять гривень на місяць, Insta PASS – двадцять п’ять, і, нарешті, Video PASS – тридцять гривень на місяць. Перша підключається комбінацією * 316 * 1 #, друга – * 310 * 1 #, третя – * 313 * 1 #. Щоб перевірити стан послуги, замініть одиницю перед решіткою на двійку, а щоб відключити – на трійку.

Також важливо пам’ятати декілька речей. Так, швидкість потокового відео може бути обмежена до 2Мбіт \ сек. Online PASS не поширюється на аудіо- та відеодзвінки в месенджерах. Video PASS не включає в себе вартість підписок на Netflix і Megogo, вони оплачуються окремо. Детальну інформацію про «підводні камені» можна почитати на офіційному сайті Водафон.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button