Новини

Lifecell запустив важливу для кожного українця послугу

В Україну нарешті прийшла одна з найважливіших послуг на ринку мобільного зв’язку. Ми говоримо про електронні, або ж віртуальні сім-карти. Їх підтримка є у всіх сучасних смартфонах, але про це в нашій країні майже ніколи не писали, тому що така технологія не працювала на її території. Зусиллями оператора lifecell ситуація починає виправлятися.


Як буде реалізована технологія

Справедливості заради, до lifecell послугу електронної сім-карти вже надавав інший український оператор – «ТриМоб». Однак ж у нього занадто мало абонентів, так що lifecell дійсно виявився першопрохідцем серед великих операторів. Компанія реалізує послугу Віртуальний номер BiP.

BiP представляє із себе месенджер, який доступний абонентам будь-яких українських операторів. Він включає в себе весь необхідний месенджеру функціонал, а на додаток до нього – можливість голосових дзвінків, в тому числі на номери тих телефонів, де програма не встановлена.

Номер ВІР купується у оператора. Після цього ви отримуєте повний доступ до всіх його можливостей. Відкривати месенджер, до речі, можна не тільки з мобільного телефону, але і в браузері за допомогою ПК.

Lifecell

Переваги для користувачів Lifcell

Оскільки ВІР створений саме lifecell, то саме його абоненти отримують цілий ряд переваг, зокрема:

  • Сто мегабайт трафіку за кордоном на будь-яку передану через месенджер інформацію (іншим доведеться оплачувати її за тарифами інтернету в роумінгу)
  • Можливість користуватися BiP In, приймаючи безкоштовно будь-які дзвінки за кордоном, за умови, що ви підключені до Інтернету.
  • Завдяки Bip Out за умови підключення до Інтернету вартість будь-яких вихідних дзвінків залишається однаковою – ви можете дзвонити навіть на стаціонарні номери по Україні без націнок.
  • Інтернет-трафік не тарифікується.
  • Можливість замовити послугу “BiP SOS-пакет”, і отримати сто хвилин дзвінків через месенджер на будь-які українські номери в тому випадку, якщо пакетні хвилини або гроші на рахунку закінчуються.

Очевидно, що, незважаючи на доступність ВІР для користувачів будь-яких операторів, найкраще реєструвати номер, будучи абонентом lifecell. Деякі тарифні плани дають ще більше переваг при користуванні віртуальним номером – вивчіть їх на офіційному сайті або обговоріть з консультантом в магазині.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button