Новини

Менше двох гривень в день: Vodafone запустив “бюджетний” тариф

Чим менше коштує який-небудь тарифний план, тим більш широке коло людей зможе дозволити собі його використання на постійній основі, і це цілком собі реальний факт, адже доходи всіх людей обмежені в тій чи іншій мірі, у залежності від розміру заробітної плати. Саме на це вирішила зробити ставку телекомунікаційна компанія Vodafone, будучи одним з лідерів ринку. Вона запустила в країні спеціальний соціальний тариф з рекордно низькою вартістю, тобто обходиться він дуже скромну суму грошей, розмір якої по кишені абсолютно кожному. У рамках тарифу абонент отримує певні набори можливостей, якими він має право розпоряджатися на власний розсуд.


В рамках запущеного тарифу клієнт щомісяця отримує досить скромні 500 Мб мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт/с, тобто найвищій з усіх можливих. Але не все так погано, в тариф входить безліміт на Меседжинг (текст і картинки)на Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Крім того, тарифний план включено 150 хвилин для дзвінків на будь-які українські номери. Здійснювати голосові виклики дозволено навіть на міські номери, і нічого доплачувати при цьому абсолютно точно не доведеться. Також за 3 гривні в день надається повний безліміт на дзвінки в Росію та Польщу.

Vodafone

Щоб отримувати цей досить непоганий набір можливостей абонент повинен щомісяця платити по 45 гривень, тобто одна доба використання тарифу обходяться всього лише в 1,5 гривень в день. Цілком очевидно, що це справжні копійки за сучасними мірками, купити на які що-небудь просто неможливо. Все це пропонує тариф під назвою «Vodafone Family», який на таких вигідних і привабливих умовах доступний в багатьох регіонах України.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button