Новини

Lifecell запустив ідеальний тариф для роботи

Ринок мобільних послуг в нашій країні лихоманить. Ми вже писали про продаж Vodafone азербайджанської компанії Backcell, а також про те, що Київстар остаточно змінив власника. Острівцем стабільності серед цього ринкового хаосу залишається третій найбільший мобільний оператор України. Ми, звичайно, говоримо про компанію Lifecell. Вона продовжує радувати своїх абонентів відмінними тарифними планами. Крім того, що вони дуже вигідні, є ще одна важлива деталь – ви точно можете бути впевнені, що у «Лайфа» нічого не зміниться, і тарифи будуть діяти дуже довго.


Що пропонує нам Lifecell?

В рамках нового тарифного плану від даного оператора ви отримаєте цілий ряд переваг. Нескладно помітити, що він підходить для будь-якого абонента – як для тих, кому в першу чергу потрібен інтернет, так і для того, кому в основному потрібно багато розмовляти, в тому числі і з іншими операторами. Отже, що ж ви можете отримати?

  • Десять гігабайт інтернету з моменту оплати послуг
  • Можливість отримати ще по одному гігабайту за кожні тридцять хвилин з BiP Out.
  • Тисяча хвилин на всі без винятку українські номери, включаючи стаціонарні
  • Безлімітні соцмережі: Твіттер, Фейсбук, Інстаграм
  • П’ятдесят гігабайт хмарного сховища Lifebox
  • Можливість взяти участь в Fishka – спеціальною програмою лояльності для абонентів Lifecell

Найцікавіша особливість тарифного плану – послуга «Слухняні хвилини». З її допомогою ви можете налаштовувати, що саме входить в ваш тарифний план. Так, тисячу хвилин на всі міські і мобільні номери можна обміняти на іншу послугу – безліміт в мережі Lifecell і 100 хвилин на інші українські номери. Перші два переходи безкоштовні, в подальшому за кожен такий обмін ви будете платити символічну суму в 10 гривень.

Lifecell

Що потрібно для підключення тарифного плану «Хайп»

Щоб підключити тарифний план «Хайп», необхідно придбати стартовий пакет в будь-якому магазині оператора і активувати його дзвінком за номером 111. Інший варіант, якщо у вас вже є стартовий пакет – набрати * 345 #, або ж 8500, і виконувати покрокові інструкції.

Переконайтеся, що у вас на рахунку є 100 гривень, щоб оплатити перший місяць користування тарифним планом «хайп». Надалі абонентська плата буде зніматися через кожні 30 днів. Це зручніше, ніж у інших операторів, що знімають місячну оплату раз в чотири тижні.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button