Новини

Xiaomi Mi Mix 4 засмутив результатами тестів

Обговорення
Xiaomi Mi Mix 4

У мережі продовжують накопичуватися подробиці про очікуваний смартфон Xiaomi Mi Mix 4. На цей раз інформація була виявлена в базі даних бенчмарка Geekbench. 


Судячи по звіту, смартфон тестувався в версії з 6 ГБ оперативної пам’яті і з встановленою операційною системою Android 9 Pie. Також вказано процесор Qualcomm з частотою 1,78 ГГц, за чутками, це може бути Qualcomm Snapdragon 856.

Xiaomi Mi Mix 4 в Geekbench

Xiaomi Mi Mix 4 в Geekbench

Пристрій набрав 717 балів в однопоточному тесті і 2784 в багатопотоковому. Що й казати, такі результати виглядають досить підозріло. Або це дуже ранній зразок, який ще надолужить втрачену продуктивність в міру доопрацювання. 

Смартфон очікується також у версіях з 8 і 12 ГБ оперативної пам’яті і з встановленим Android 10. Концептуальний смартфон Mi Mix Alpha вже анонсувався з цією версією Android, так чому Mi Mix 4 повинен відставати. 

Офіційна згадка про Xiaomi Mi Mix 4 очікується на презентації Xiaomi, запланованій на 10 грудня, а повноцінна презентація – в самому кінці грудня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустив ідеальний тариф для роботи

В минуле

Новый мобильный оператор запустил социальный тариф

В майбутнє

Також буде цікаво