Новини

Панелі AMOLED від Samsung завоювали 90 % світового ринку

За оцінкою компанії Counterpoint Research, світові продажі смартфонів з панелями AMOLED до кінця 2020 року перевищать 600 мільйонів штук. Цей прогноз відповідає зростанню продажів на 46% в порівнянні з поточним роком. Аналітики вважають, що зростання буде забезпечено проникненням AMOLED в середній ціновий діапазон завдяки зусиллям китайських брендів, включаючи Huawei, Vivo, Oppo, Realme і Xiaomi.


Технологія AMOLED робить можливим випуск смартфонів зі складними екранами – це нова тенденція галузі. Крім того, мала товщина дисплеїв AMOLED залишає більше місця для інших компонентів і дозволяє розміщувати під екраном дактилоскопічний та інші датчики.

Більше 80% всіх продажів смартфонів AMOLED припадатиме на п'ять брендів

Провідним виробником смартфонів з екранами AMOLED є компанія Samsung, яка в 2019 році забезпечила 45% загального обсягу продажів. На другому місці знаходиться Apple з 16%, на третьому – Oppo з 11%. Флагманські моделі з панелями AMOLED в 2019 році випустили всі провідні бренди.

Одним з чинників, що обмежують швидкість переходу на AMOLED, аналітики називають недостатню продуктивність ліній, що випускають ці панелі. Близько 90% поставок панелей AMOLED для смартфонів забезпечує один виробник – компанія Samsung Display.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button