Новини

Vodafone запустив нову послугу, яку обов’язково треба підключити

Останній писк моди в сфері мобільних тарифів – гнучке налаштування. Це означає, що тариф не обов’язково є фіксованим набором послуг. У абонента повинна бути можливість за власним бажанням налаштовувати свій тарифний план, відмовляючись від одних послуг і підключаючи інші. Що ж, оператор Vodafone, відомий своїми пропозиціями, найвигіднішими на українському ринку мобільного зв’язку, завжди слідує трендам. Зустрічайте потрібну всім послугу гнучкого налаштування вашого тарифного плану!


Нова послуга від Vodafone

Сенс нової послуги від компанії – в тому, що ви можете завжди вибрати, що вам важливіше за все. За невелику додаткову оплату ви отримуєте пакет хвилин, які можна або «виговорити», якщо вам потрібніші розмови, або ж обміняти на більш цікаві бонуси. Які саме – залежить від вашого тарифного плану.

Зараз, поки послуга ще тільки тестується, скористатися нею можуть тільки ті абоненти оператора, які сидять на двох тарифних лінійках. Це Vodafone Family і Vodafone SuperNet. Якщо ви сидите на першій лінійці або на SuperNet Start, то після підключення цієї послуги ви отримуєте сімсот хвилин, які можна обміняти. Якщо ж у вас «професійні» тарифи – Vodafone SuperNet Pro або ж Vodafone SuperNet Unlim – то ви отримуєте аж півтори тисячі хвилин, відповідно і бонуси будуть цікавішими.

Якими конкретно вони стануть? Тут все залежить від вашого конкретного тарифного плану. В першу чергу, ви в будь-якому випадку отримуєте повний безліміт всередині мережі. Що ж у вас буде, крім нього?

  • Якщо ви користуєтеся Vodafone Family Plus, то вам належить за обмін 60 хвилин міжнародних дзвінків.
  • Якщо у вас спеціальні регіональні умови Vodafone Family, то за кордон вам буде надано всього тридцять хвилин, але зате – 150 хвилин на інших операторів.
  • Користувачам тарифного плану SuperNet Start покладається тридцять хвилин дзвінків за кордон, крім польських номерів T-Mobile. На них, як і на інших операторів України, ви отримуєте 80 хвилин.
  • Тим, хто підключив собі SuperNet Pro, положені в рамках послуги «Безліч розмов» ті ж півгодини дзвінків за кордон, але кількість хвилин на розмови з іншими операторами України і Польщі зростає до 120 хвилин.
  • В рамках тарифного плану SuperNet Unlim кількість хвилин зростає до двохсот. На закордонні номери у вас, як і раніше, буде 30 хвилин.

Нагадуємо, що ви в будь-якому випадку отримуєте безліміт на Vodafone. Щоб підключити послугу «Безліч розмов» і обміняти хвилини в рамках цієї пропозиції, введіть * 715 #. Вартість складе двадцять п’ять гривень.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button