Новини

Huawei готує гнучку “розкладачку” в стилі Motorola RAZR

Обговорення

Не виключено, що компанія Huawei випустить гнучкий смартфон, схожий за конструкцією з новим апаратом Motorola razr. По крайній мірі, на це вказує патентна документація, опублікована Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO).


Як можна бачити на наведених ілюстраціях, смартфон Huawei буде складатися подібно класичної «розкладачки». При цьому гнучкий екран виявиться всередині корпусу, що захистить його від подряпин і інших пошкоджень.

huawei

Потрібно відзначити, що ширина рамок по всьому периметру дисплея зведена до мінімуму. У цій панелі немає ні вирізу, ні отворів, а тому не ясно, чи отримає пристрій фронтальну камеру. Можливо, її планується заховати за екран.

У тильній частині можна бачити багатомодульну камеру з вертикальною орієнтацією трьох оптичних елементів. Під ними розташовується спалах і якийсь блок, призначення якого поки залишається загадкою.

huawei

Судячи із зображень, в складеному вигляді буде відкриватися невелика смуга зовнішнього екрана. Як це планується реалізувати з технічної точки зору, не уточнюється.

Так чи інакше, поки розробка Huawei існує тільки на папері. Чи збирається компанія випускати комерційну версію такого смартфона, не ясно. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

LG готує бюджетний смартфон з одинарною камерою

В минуле

Google Chrome перестав працювати у мільйонів користувачів: що трапилось?

В майбутнє

Також буде цікаво