Новини

Київстар зробив потрібну всім послугу безкоштовною

Одна з головних інновацій в сфері інтернет-технологій – персональний електронний підпис. Його можна використовувати для того, щоб пройти процедуру ідентифікації на будь-якому сайті, який підтримує дану технологію. Це звільняє від необхідності пам’ятати величезну кількість паролів, або ж постійно зберігати їх в різних браузерах.

Використання цифрового підпису

Завдяки Київстару, Mobile ID – той самий електронний підпис – стане абсолютно безкоштовним для будь-якої людини, яка користується послугами даного оператора. Які ж організації в Україні вже сьогодні передбачають можливість подібної ідентифікації?

  1. Сайт державної фіскальної служби, а також всі інші сайти, що відповідають за складання податкової звітності.
  2. Системи цифрового оббігу документів. Оскільки зараз планується впровадити їх повсюдно, то і Mobile ID стане більш поширена.
  3. Більше сотні державних служб, включаючи офіційний сайт ДАІ, портал надання адміністративних послуг, сайти всіх обласних і безлічі районних центрів нашої країни.
  4. Багато інших сайтів державних і приватних послуг.

Завдяки цьому чудовому рішенню підвищиться рівень безпеки, адже взламати такий ID набагато складніше, ніж звичайний особистий кабінет.

Київстар

Переваги Mobile ID і як його підключити

Крім найбільш очевидного плюса – вам більше не потрібно пам’ятати купу паролів і логінів – мобільна система ідентифікації має безліч інших. Так, багато серйозних сайтів мають прив’язку до IP, і при вході в систему з незвичної адреси починають вимагати від вас якихось зайвих рухів, щоб довести, що ви – це ви. З новою послугою від Київстару ці проблеми відійдуть в минуле: якщо ви відсканували QR-код, значить, ви зможете увійти з будь-якого IP і з будь-якого місця. Функцію захисту візьме на себе ваш смартфон.

Для повноцінної роботи системи електронного підпису необхідно мати смартфон, який здатний сканувати QR-коди. Це практично будь-які сучасні телефони. Також вам, саме собою, знадобиться номер «Київстару». Ознайомтеся зі списком необхідних документів і завітайте до найближчого магазину оператора. Там фахівці клієнтської служби назавжди позбавлять вас від мороки з купою паролів – повторимося, абсолютно безкоштовно!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button