Новини

Lifecell запустив послугу, яка змінить життя українців

Можливо, ви звертали увагу, що в описі всіх сучасних смартфонів зустрічається слово «eSIM». Раніше нам від цієї фічі не було ні холодно, ні жарко. Просто якісь незрозумілі слова. Справа в тому, що, традиційно для нашої країни, ми відстали від усього світу, і на території України ця технологія не працювала. Що ж, тепер все змінюється завдяки компанії Lifecell.

Електронні сім-карти: де ними вже користуються

Технологія електронних сім-карт давно вже поширилася по всьому світу. Жителі багатьох країн вже й забули, що таке звичайні пластикові сімки. Це сталося в таких країнах, як:

  • Індія
  • Канада
  • Великобританія
  • Австрія
  • Іспанія
  • Сполучені Штати Америки

Нарешті ми теж можемо скористатися перевагами електронних сім-карт, за що і подякуємо компанії Lifecell. Вона і не перша, хто запускає подібну послугу на українському ринку, але перша з великих операторів.

esim

Переваги eSIM

Найголовніша перевага електронної сім-карти у порівнянні зі звичайними – вона робить неможливою крадіжку мобільного телефону. Щоб звичайний телефон на Андроїд «забув» свого власника, досить викинути картку і скинути налаштування до заводських. З електронною сімкою таке не спрацює. Скинути її налаштування може тільки сам власник через інтернет.

Можна забути про необхідність тягати з собою скріпки для відкриття слотів. Перемикання між сімками робиться одним маленьким натисканням кнопки. Це, знову ж таки, дозволяє тримати при необхідності не два-три номери, а скільки завгодно, хоч п’ять, для різних цілей. Скрізь суцільні переваги, чи не так? До речі,  можливо, що скоро роз’єми для звичайних сімок повністю зникнуть з корпусів мобільників, що, зокрема, зробить їх більш водонепроникними.

esim

Для того, щоб скористатися цією послугою, яка просто порве на шматки мобільний ринок України, вам для початку необхідний смартфон, що підтримує eSIM. Це практично всі сучасні пристрої. Також вам знадобиться зареєструватися на сайті оператора, після чого відсканувати QR-код, який вам запропонує додаток.

Введення електронних сім-карт назавжди змінить ринок мобільних послуг України. Оператори можуть почати випускати смартфони, що працюють тільки з їхніми картками, наприклад. Або ж навпаки, може з’явитися багато операторів, і нинішні компанії будуть змушені знизити тарифи. Поживемо – побачимо


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button