Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив оптимальний тариф

Українські оператори з «великої трійки» змагаються між собою, намагаючись як можна більш витончено витиснути гроші з абонентів. Тим часом нові гравці на ринку мобільного зв’язку випускають тарифні плани, які можуть зацікавити безліч людей, які шукають оптимальні умови за невелику плату. Нічого дивного, адже вони кровно зацікавлені в тому, щоб отримати якомога більше клієнтів.


Умови оптимального тарифного плану

Щоб отримати тариф, який зможе залучити максимальну кількість абонентів, багато зусиль або фантазії докладати не потрібно. Достатньо надати достатню кількість хвилин та інтернету за помірну плату. Саме так і вчинив новий мобільний оператор. Його користувачі отримають:

  • Повний безліміт на розмови всередині мережі — це стосується як дзвінків, так і СМС-повідомлень
  • 650 хвилин і 50 СМС на інших українських операторів
  • Вісім гб мобільного інтернету
  • 30 хвилин на дзвінки за кордон.

Абонентська плата складає всього 50 гривень в місяць, що більше ніж вигідно. Багато операторів пропонують набагато гірші умови. Також новим користувачам буде приємно дізнатися, що тариф дійсний на всій території нашої країни. Це при тому, що «велика трійка» зазвичай робить настільки вигідні пропозиції регіональними, а потім різко задирає абонплату.

сотовый оператор

Як підключитися до нового тарифного плану

Тарифний план, про який ми говорили, називається «Все в одному S». Випустив його оператор Lycamobile, який зовсім недавно прийшов в нашу країну, але вже привернув увагу багатьох людей. Щоб підключитися, достатньо замовити сім-карту Lycamobile на їх сайті.

Якщо ж у вас вже є картка Lycamobile, і ви збираєтеся просто поміняти тариф, то все ще простіше. Вам потрібно ввести комбінацію *139*1052# і слідувати подальшим інструкціям на екрані. Також можна надіслати СМС з текстом 1052 на номер 3535. Для абонентів «Лайка» це безкоштовно.

Оператор

Крім неймовірно вигідних умов самого тарифного плану, ви отримаєте і інші бонуси. Оскільки Lycamobile – міжнародний оператор, то його абоненти отримують величезні бонуси для дзвінків за кордон на інші номери «Лайка». Також «Лайк» – один з небагатьох операторів, що надають хвилини для дзвінків на стаціонарні телефони. Дрібниця, звичайно, та й хто взагалі користується стаціонарними телефонами в 2019 році? Але, тим не менш, дрібниця показова і дуже приємна.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button