Інші операториНовини

Новий мобільний оператор пропонує дешевий тариф з 800 хвилинами і 12 Гб інтернету

Обговорення
сотовый оператор

Всі стільникові оператори в Україні прагнуть до того, щоб як можна більш широке коло людей використовував їх фірмові послуги, які вони пропонують всім бажаючим. Само собою, що стягуються за такі грошові кошти, а віддавати їх змушені прості абоненти, тобто українці, які бажають мати можливість здійснювати голосові дзвінки, використовувати мобільний інтернет і, крім того, відправляти SMS-повідомлення. Оскільки зараз у багатьох жителів країни не найкраще матеріальне становище, в справу вирішив втрутитися новий стільниковий оператор, який запустив доступний тарифний план з рекордною кількістю хвилин і гігабайт.


В рамках запущеного тарифного плану кожен місяць абонент стільникового оператора отримує 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона може досягати величезного значення в 300 Мбіт/с. Витрачати інтернет-трафік дозволено на будь-які цілі та потреби без будь-яких складнощів, а ще за допомогою такої особливості можна скачувати торренти і роздавати трафік на інші гаджети, якщо раптом виникне така необхідність. Само собою, що надається доступ до глобальної мережі не тільки в домашньому регіоні, а на рівні всієї України, і це робить цей тариф вкрай привабливим у всіх відносинах.

мобільний офіс

Крім пакета інтернет-трафіку, абоненту щомісяця видають 800 хвилин розмов на будь-які українські номери, і щоб використати весь цей пакет доведеться спілкуватися з ким-небудь цілих 13,5 годин. Крім того, запущений тарифний план пропонує 100 SMS, відправка яких можлива на будь-які українські номери без будь-яких обмежень. Також є повний безліміт всередині мережі.

Всі ці можливості пропонує новий віртуальний мобільний оператор lycamobile в тарифному плані “Все в одному М”.

Повний список можливостей

 • Дзвінки на інші мережі – 800 хв
 • SMS на інші мережі – 100 штук
 • Мобільний Інтернет – 12 Гб
 • Дзвінки в мережі Lycamobile Україна – Необмежені*
 • Дзвінки в мережі Lycamobile Світ – Необмежені*
 • Дзвінки за кордон на інші мережі – 40 хв

Працює новий оператор скрізь де є покриття Vodafone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новый мобильный оператор запустил доступный тарифный план с рекордным количеством минут и гигабайт

В минуле

Huawei Nova 6 5G з подвійною камерою для селфі вперше на фото

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Natisha Cyber

  Інтернет поки працює погано, але оператор пропонує дуже приємні ціни на тарифні плани.

 • Tarkan Arabovich

  В мене немає покриття Водафоне

 • Octopus RX

  А відколи це Lycamobile став працювати в 4G? В роумінгу Vodafone є лише 3G. Що ви за дурниці пишите? До 300 Мбіт ??????

 • Анатолій Траксель

  Мені треба 100 гігабайт в місяць

Комментарии для сайта Cackle