Новини

Не врятує навіть вакцина – стало відомо, чому безсимптомний COVID-19 є більш небезпечним

Як повідомляється у виданні European Heart Journal, безсимптомний коронавірус завдає серйозного удару по легенях, нирках, серцю та судинах.


Насправді, як стверджують німецькі вчені, безсимптомного COVID-19 немає. Просто симптоми не виражені. Вчені попереджають, що навіть легка форма хвороби може призвести до критичного ушкодження всіх систем організму. Серед найпоширеніших проблем зі здоров’ям – скорочення обсягу легень, зниження функції нирок, тромбоз вен нижніх кінцівок, проблеми із серцем.

Як кажуть дослідники, ця інформація зараз дуже важлива, адже у світі швидкими темпами поширюється штам коронавірусу «Омікрон», який не викликає такої симптоматики, як «дельта».

Нагадаємо, що нещодавно фахівці з Греції повідомляй про те, що штами «дельта» та «Омікрон» об’єдналися. Ця інформація налякала весь світ, оскільки вийшов би смертельний вірус, який швидко поширюється та призводить до тяжких наслідків. Але як з’ясувалося кілька днів тому, жодної мутації немає. Вчені досліджували кілька забруднених зразків.

Наразі вчені попереджають, що в найближчі 2 місяці половина населення Європи інфікується новим штамом «Омікрон». Затяжні святкування Різдва та Нового року, а також відновлення навчання у школі лише сприяли поширенню нового штаму. До того ж інкубаційний період «Омікрону» набагато коротший, всього через 3 роки проявляються перші симптоми інфікування. Тішить одне, смертельних випадків серед інфікованих «Омікроном» мінімум. Люди легше переносять новий штам, а це може бути добрим знаком, можливо, незабаром нам вдасться подолати пандемію. Вакцинація, масковий режим та дотримання дистанції – ось що може захистити весь світ від смертельної небезпеки COVID-19.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button