Новини

Київстар запустив унікальний для України тарифний план

Обговорення
Київстар

Одним з найбільших і найвідоміших стільникових операторів в Україні є Київстар, як і будь яка комерційна організація, він робить все для того, щоб заробляти якомога більше коштів на постійній основі. Проте робота спрямована не тільки на отримання максимального прибутку, але ще і на залучення нових абонентів, адже від числа таких безпосередньо залежить дуже багато чого. Саме тому даний учасник «великої трійки» вирішив представити і запустити новий тарифний план, який є, напевно, самим унікальним з усіх, які присутні на ринку в даний час. Новий тариф під назвою “Все разом Базовий” пропонує досить привабливі умови в ряді випадків.


День користування цим тарифом обійдеться в 6,67 грн/день. Тобто місячна абонплата складає 150 гривень. Одразу слід відмітити, що місяць у Київстар завжди дорівнює 4 тижням.  

Київстар базовий

В чому унікальність тарифу?

По перше слід відмітити, що у вартість пакет входить як мобільний інтернет (12000 мегабайт 4G), так і домашній на швидкості 100 мбіт/сек з необмеженою кількістю трафіку. Таких можливостей не пропонує жоден тарифний план інших мобільних операторів.

Решта можливостей тарифу виглядають наступним чином:

 • Інтерне тмобільний: 12000МБ
 • Дзвінкив мережі Київстар: Безлiм
 • Дзвінкина номери Польщі, Італії, Росії, Німеччини та Чехії та інші мобільні по Україні: 120хв
 • Домашній Інтернет: Швидкість до 100 Мбіт/с
 • Kyivstar Go TV Light
 • Київстар Футбол Легкий
Також тариф включає безлімітне користування соціальними мережами, мессенджерами та освітніми проектами, на кшталт Wikipedia та Prometheus.

Як підключити тариф

Підключення доступне для теперішніх абонентів Київстар так і для нових, якщо ви бажаєте змінити свій тарифний план:

 • зателефонуйте 477*1
 • або скористайтесь додатком «Мій Київстар».
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi 8: Xiaomi представить свій найочікуваніший бюджетник вже наступного тижня

В минуле

Безкоштовна Call of Duty Mobile користується неабиякою популярністю

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Vadim Kalenichenko

  Верьте, верьте, глупые хохлы, главное вера… Кудыжбезнее…

Комментарии для сайта Cackle