Новини

Де дивитись презентацію нових iPhone наживо

Обговорення
Apple

10 вересня в 20.00 за київським часом компанія Apple проведе свою традиційну презентацію нової техніки. Команда Тіма Кука покаже чергове покоління iPhone і ще кілька фірмових сервісів.


Крім трьох нових iPhone 11, очікується анонс оновленого iPad Pro, iPad початкового рівня зі збільшеним екраном, нові версії Apple Watch, HomePod і AirPods, а також повністю новий 16-дюймовий Apple MacBook Pro з дуже тонкими рамками.

Компанія покаже відразу три смартфона:  iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11R . Очікується, що нові смартфони отримають значні оновлення з часів iPhone X.

Де дивитися презентацію Apple

Презентація 10 вересня буде знаменна тим, що Apple нарешті вирішила сама транслювати свою презентацію на YouTube на додаток до звичайних трансляцій через веб-сайт Apple і додаток tvOS.

Подивитися презентацію iPhone можна і на нашому сайті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung оновить смартфони до Android 10 швидше очікуваного

В минуле

Флагман від Huawei не отримає доступ до сервісів Google

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.