Новини

Конкурент Xiaomi збільшив продажі смартфонів на 500 %

Обговорення
Snapdragon 865

Очільник компанії Realme Лі Бінчжон (Li Bingzhong), який раніше був віце-президентом Oppo, в останньому інтерв’ю зробив цікаву заяву щодо майбутнього флагманського смартфона.


Він заявив, що Realme стане одним з перших в світі виробників смартфонів, який випустить мобільний пристрій, побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865.

Варто звернути увагу на те, що компанія Realme була заснована тільки в травні 2018 року. За підсумками 2019 року молодий бренд зміг відвантажити у всі регіони світу, де продаються смартфони Realme, понад 25 мільйонів телефонів. У порівнянні з 2018 роком зростання поставок перевищило 500%.

[adsforwp id=”10622″]

Realme

Уже в третьому кварталі 2019 компанія вийшла на сьоме місце в рейтингу найуспішніших постачальників смартфонів. Сьогодні її називають найреальнішим конкурентом Xiaomi та інших китайських компаній.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Очікуваний OnePlus 8 отримає нову “дисплейну технологію”

В минуле

Apple планує продавати 888,888 iPhone щодня

В майбутнє

Також буде цікаво