КиївстарНовини

Мобільний оператор Київстар запустив тарифний план, про який всі давно мріяли

Нещодавно стільниковий оператор «Київстар» запустив тарифний план, про який мріяли вже давно. Його ключова особливість – можливість «вбити двох зайців», тобто відразу підключити не тільки зв’язок, але і домашній інтернет.

Як заплатити за дві послуги відразу

У новому тарифному плані від Київстар ви отримуєте повністю безлімітні дзвінки всередині мережі, а також пакет на сто двадцять хвилин на номери інших операторів. Також цей пакет дійсний для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини. Крім цього, вам будуть надані дванадцять гігабайтів мобільного інтернету з повним безлімітом на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.

Абонентська плата в даному тарифному плані становить двісті гривень на місяць, проте в перші три місяці ви будете платити лише сто п’ятдесят гривень, тобто на чверть менше. При цьому в пакет послуг також входить високошвидкісний безлімітний домашній інтернет, тобто оплачувати ви будете відразу дві послуги, що окремо вийде значно дорожче. Саме тому даний тариф і є оптимальним.

Тарифний план називається «Все разом Базовий», і перейти на нього досить просто – потрібно тільки ввести комбінацію 477*1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Також можна перейти і через додаток «Мій Київстар». Перш, ніж здійснювати перехід, вам варто переконатися, що на рахунку у вас є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами мобільного зв’язку в рамках тарифу «Все разом Базовий».

Як ми писали раніше, багато жителів міста Полтава можуть залишитися без мобільного зв’язку «Київстар». Справа в тому, що на багатьох об’єктах міського водоканалу встановлено обладнання мобільних операторів, в основному «Київстару». Нещодавно «Полтававодоканал» почав вимагати від них прибрати своє обладнання з об’єктів водоканалу. Причина такої вимоги – перегляд ставок оренди на доступ до будь-якої інфраструктури. Ми будемо стежити за розвитком подій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button