lifecell

Стільниковий оператор «lifecell» запустив нову послугу, про яку всі дуже давно мріяли

Нещодавно стільниковий оператор lifecell запустив нову послугу, про яку дуже давно мріяли абсолютно всі. Вона допоможе вам заощадити на покупці практично будь-яких товарів в магазинах, які є партнерами lifecell. Це завжди неймовірно корисно, а в умовах пандемії – тим більше.


Як підключити корисну послугу

Послуга носить назву «Дисконт інфо». Вона дозволяє вам отримати інформацію про акції та знижки в магазинах, які співпрацюють з мобільним оператором, а таких дуже багато – ви завжди зможете спланувати покупку чого завгодно. Вам достатньо просто відправити просте і, головне, безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 5007, після чого отримати потрібну інформацію.

Щоб підключитися до цієї послуги, ви можете, як ми вже сказали, відправити на короткий номер 5007 повідомлення зі словом «ТАК», або ж просто набрати просту комбінацію * 123 * 007 #.

Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням замовлення, а також невелику анкету. Вона дуже важлива для того, щоб все пропозиції магазинів, які є партнерами мобільного оператора, відповідали вашим потребам. Тому відповіді в ній повинні бути максимально точними.

Зверніть увагу, що скориставшись послугою, ви погоджуєтеся на рекламну розсилку від мобільного оператора і його партнерів. При цьому ви не просто будете отримувати інформацію про розміри знижок, термін дії акцій і їх умовах. Скористатися ними в принципі можуть тільки і виключно ті, хто підключив послугу «Дисконт інфо». Асортимент пропозицій найширший – від знижок в магазинах одягу до акцій на станціях заправки автомобілів, так що підійде послуга будь-якому українцеві без винятку. Щоб відмовитися від послуги, ви можете просто ввести просту комбінацію * 440 * 17 #.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button