Велике поглинання: абонентів одного мобільного оператора переводять до іншого

Зараз на головній

В Україні почалося «поглинання» одного з досить великих мобільних операторів. Його абоненти будуть переведені до іншого. Санкцію на це вже дала НКРЗІ (Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації).


Які абоненти будуть переведені

За словами Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації, близько восьмисот тисяч телефонних номерів будуть передані з системи CDMA-оператора «Інтернаціональні телекомунікації» ( «Інтертелеком»), в систему «Укртелекому» вже найближчим часом. Це пов’язано зі згортанням діяльності мобільного оператора на українському ринку.

При цьому CDMA-оператор «Інтертелеком» як і раніше зберігає за собою право надавати українцям послуги місцевої телефонії. НКРЗІ також погодилася переоформити двісті сімдесят тисяч номерів, які будуть використовуватися на території двадцяти шести місцевих мереж.

Представники державного регулятора запевняють, що всі номери будуть переведені в систему нового мобільного оператора абсолютно безкоштовно. Що стосується термінів, то вже на початку травня вступили в силу зміни в Запорізькій і Дніпропетровській областях. Номерний ресурс на решті території нашої країни буде переключений в найближчі кілька місяців.

Раніше ми писали, що в минулому році мобільний оператор «Інтертелеком» згорнув свою діяльність на території дев’яти областей нашої країни. З іншого боку, в Одеській області було відновлено роботу четвертого і п’ятого каналів CDMA-800, що належать «Інтертелекому». Оператор також планував перевести своїх абонентів з застарілого стандарту CDMA на більш високотехнологічний LTE. Як повідомив, у свою чергу, сам регулятор, в Національній комісії очікують, що оператор вживатиме всіх необхідних заходів, які потрібні для забезпечення захисту прав споживачів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей