Новий тарифний план від стільникового оператора «Київстар» абсолютно немає рівних

Зараз на головній

Оператор «Київстар» тримає лідируючі позиції на українському ринку мобільного зв’язку і не збирається їх здавати. Деякі скандали, які трапляються у будь-якої великої компанії, виявилися так чи інакше не в силах вплинути на даний розклад. На даний момент у «Київстар» є досить вигідні тарифи, в тому числі один, якому абсолютно немає рівних на ринку.


Що пропонує вам оптимальний тарифний план

На перший погляд новий тарифний план від «Київстар» може здатися дорогуватим – розмір абонентської плати в ньому становить двісті гривень на місяць. Однак слід звернути увагу на ті послуги, які ви в ньому отримуєте, а саме:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто двадцять хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету.
  • Повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.
  • У перші три місяці користування послугами ви будете платити на чверть менше – сто п’ятдесят гривень на місяць.

На перший погляд це може здатися досить дорогою пропозицією, хоч і цікавою. Однак не слід забувати, що в пакет послуг входить також домашній інтернет – ви оплачуєте, по суті, дві послуги відразу, окремо це вийде значно дорожче. Саме ця фішка і робить тарифний план оптимальним.


Тарифний план з такими цікавими умовами називається «Все разом Базовий». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар». Перш, ніж здійснювати перехід, вам варто переконатися, що на рахунку у вас є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами мобільного зв’язку в рамках тарифу «Все разом Базовий».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей