Стільниковий оператор «Vodafone» запустив безкоштовну послугу, про яку дуже давно мріяли всі абоненти

Зараз на головній

Мобільний оператор Vodafone запустив прекрасну безкоштовну послугу, про яку абоненти давно вже мріяли. Вірніше, продовжив одну зі своїх найбільш популярних акцій ще на цілий місяць.


Як отримати безкоштовну послугу і що для цього потрібно?

Суть послуги дуже проста. Вам пропонують протестувати швидкість вашого мобільного інтернету, в нагороду за що ви отримаєте повний безліміт на соціальні мережі абсолютно безкоштовно на три місяці, в рамках акції «Social PASS в подарунок».

Щоб протестувати швидкість мобільного інтернету, відскануйте мобільним телефоном QR-код, наведений на сайті мобільного оператора, або ж просто завантажте додаток для тестування швидкості Speedtes. Потім вимкніть Wi-Fi і протестуйте мобільний інтернет даним додатком.

Після цього ви отримаєте можливість підключити акцію «Social Pass в подарунок», ввівши простий USSD-код * 310 #, або ж скориставшись додатком My Vodafone. Відзначимо, що для того, щоб дивитися відео у високій роздільній здатності з мобільного телефону, достатня швидкість мобільного інтернету – від п’яти мегабіт в секунду. Акція буде діяти до кінця травня поточного року.

Як ми писали раніше, мобільний оператор запустив мобільний гаманець SharPay. Кількість його користувачів протягом трьох перших місяців поточного року, за словами прес-служби мобільного оператора Vodafone, зросла більш ніж на шістдесят шість відсотків. Оборот мобільних платежів згідно з тим же повідомленням зріс дуже істотно – майже на тридцять відсотків. Кількість платіжних операцій, які проводяться через додаток SharPay, зросла на вісімнадцять відсотків. Середня сума чека зросла на двадцять три відсотки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей