Київстар запропонував безкоштовний інтернет на 100 Мб / с до деяких тарифних планів

Зараз на головній

Мобільний оператор Київстар пропонує безкоштовний високошвидкісний інтернет на швидкості від ста мегабіт в секунду для деяких тарифних планів. Що це за тарифні плани і як отримати подарунок?


Отримуємо безкоштовний інтернет

Мобільний оператор пропонує своїм корпоративним абонентам безкоштовно підключити інтернет, щоб була можливість працювати поза офісом. Згідно з умовами акції, тепер всі абоненти, які обслуговуються на основі контрактних тарифів з лінійки Smart, можуть підключити провідний інтернет без будь-якої додаткової оплати. Скористатися цим цікавою акційною пропозицією підключення можна у всіх містах нашої країни, де є покриття послуги Персональний інтернет / Домашній інтернет.

За словами Костянтина Вечіра, директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар, мати можливість ефективно працювати навіть поза офісом – одна з найактуальніших потреб компаній в наших нинішніх умовах. Адже зараз все більше роботодавців і компаній переводять співробітників на віддалену роботу. Підключити якісний безкоштовний інтернет своїм співробітникам зараз прагнуть багато підприємців.

Якщо ви хочете підключити послугу Персональний інтернет, то на початку вам необхідно перевірити, чи є покриття даної послуги за вашою адресою. Після цього можна або залишити заявку в найближчому магазині Київстар, підписавши договір, або ж заповнити на сайті попередню заявку і завершити підключення в магазині роздрібної мережі. Підписати договір по абонентської заявці можуть координатор, директор, ФОП або уповноважена особа від компанії, яка є клієнтом мобільного оператора.

Скористатися даними акційною пропозицією можуть як нові, так і вже існуючі корпоративні клієнти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів лінійки Smart, в тому числі ті, які вже мають підключення послуги Домашній інтернет на свою адресу. Детальніше про умови підключення можна дізнатися безпосередньо на сайті мобільного оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей