Стільниковий оператор «Київстар» запустив тарифний план за 3 гривні в день, про який мріяли всі

Зараз на головній

Зазвичай від «Київстар» ніхто не очікує дешевих тарифів – цей оператор зробив собі ім’я на іншому типі тарифних планів. Проте, він, здається, вирішив змінити усталену думку про себе як про «оператора для багатих», і тепер всього за три гривні в день в новому тарифному плані можна отримати величезну кількість послуг!


Які послуги передбачені в новому тарифному плані від «Київстар»?

Всі тарифні плани можна умовно розділити на дві великі групи. Перша – це так звані «соціальні», в яких ви отримуєте мінімум необхідних послуг за порівняно невелику плату. Друга – це вже більш серйозні і дорогі тарифи, але й послуг в них досить багато. Новий тарифний план від «Київстар» пропонує досить великий пакет послуг, і при цьому – за маленьку ціну. Посудіть самі – в його рамках ви будете отримувати:

  • Повністю безлімітні дзвінки на Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні телефони.
  • Двадцять гігабайтів інтернету, яких вистачить на все.

Тарифний план від Київстар, про який йде мова, називається «Смачний». Абонентська плата в ньому становить всього лише сто гривень за операторський місяць – чотири тижні, або двадцять вісім днів, тобто трохи більше трьох гривень в день. Щоб підключитися до нього, вам достатньо придбати відповідну сім-карту, якщо ви ще не є абонентом Київстар, або ж, якщо ви вже абонент, то скористатися системою «Мій Київстар».

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар запустив унікальний сервіс. Це телемедична послуга «Doctor Online», яка доступна після скачування програми, яке є в будь-якому інтернет-магазині додатків. Ви можете вибрати один з декількох тарифних планів, в тому числі «Базовий», який можна підключити безкоштовно. Після цього ви отримаєте справжню “клініку в смартфоні” – можливість консультації з лікарями онлайн в будь-який час.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей