Інші оператори

В Україні з’явився новий стільниковий оператор, який запустив дешевий тариф з мобільним інтернетом і дзвінками

Міжнародний віртуальний мобільний оператор Lycamobile порівняно недавно з’явився на нашому ринку, якщо порівнювати з іншими мобільними операторами з так званої «великої трійки». Проте, він вже користується певною популярністю. Вся справа в його найдешевших тарифних планах, у яких немає аналогів в нашій країні – вони пропонують дзвінки і мобільний інтернет за таку суму, за яку інші оператори можуть дати тільки мінімум.

Які детальні умови найдешевшого тарифу?

Дешевизна тарифних планів Lycamobile пояснюється його бізнес-моделлю віртуального оператора. Йому не потрібно витрачатися на підтримку інфраструктури, яка просто орендується у інших операторів, а також на утримання штату працівників. Саме це і входить в тому числі до вартості послуг!

На даний момент оператор може запропонувати користувачам три тарифні плани. Сьогодні мова піде про один з них, в який входять наступний пакет послуг, цілком достатній для більшості українців:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок
  • Тридцять СМС на інші мережі
  • Триста хвилин дзвінків в мережі Lycamobile по всьому світу.

Даний тарифний план носить назву «Все в одному XS». В рамках даного тарифу ви будете платити тридцять гривень на місяць – це менше, ніж у багатьох «соціальних» тарифних планах великих операторів, при цьому послуг в ньому значно більше.

Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів. Якщо ви вже є абонентом оператора, введіть комбінацію * 139 * 1051 #.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button