Vodafone

Vodafone вирішив запропонувати півроку безкоштовного зв’язку: умови

Мобільний оператор Vodafone пропонує українцям до півроку безкоштовного зв’язку в рамках своєї нової акції. Які ж її умови і що потрібно в першу чергу, щоб отримати цей прекрасний подарунок?

Термін дії акції та її умови

Аж до тридцятого червня включно всі абоненти, які придбають акційні моделі смартфонів виробників Samsung, Apple, Nokia або Tecno, що підтримують мережі четвертого покоління, зможуть отримати від трьох місяців до півроку зв’язку в подарунок абсолютно безкоштовно.

Щоб отримати повністю безкоштовний зв’язок на три місяці або ж півроку, ви повинні спочатку придбати акційний смартфон, після чого відправити з нього повідомлення на безкоштовний номер 9900 з текстом «Акція». Якщо ви все ще не користуєтеся послугами мобільного зв’язку від Vodafone, то можете просто придбати стартовий пакет за одну гривню і поповнити його на п’ять гривень, встановивши SIM-карту в перший слот вашого нового смартфона.

Протягом сорока восьми годин з моменту відправки SMS-повідомлення послуга «Квартал без абонплат» або «Півроку без абонплат» буде активована. Плата за SMS-повідомлення стягуватися не буде. Залежно від моделі ви отримаєте безкоштовний зв’язок на умовах тарифного плану SuperNet Pro. У нього входить наступний пакет послуг: безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone, сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери, п’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн, дванадцять гігабайтів 4G \ 3G-інтернету в залежності від доступності мережі.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив обмін старих телефонів на нові. Принцип обміну простий. Ви приносите свій старий смартфон в офіційний магазин, його оцінюють. Потім вартість старого телефону віднімається від суми нового. Тобто, якщо, наприклад, ваш старий смартфон оцінили в три тисячі, а новий коштує п’ять, то доплатити вам доведеться всього дві тисячі гривень. Ви підписуєте договір про обмін і забирайте покупку додому.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button