Київстар

«Vodafone» і «Київстар» запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на передові моделі

Найбільші мобільні оператори нашої країни запустили безкоштовний обмін старих телефонів на нові. Погодьтеся, це набагато вигідніше, ніж просто складати їх будинку або продавати на OLX з ризиком нарватися на якісь проблеми з шахраями!

Як обміняти телефони?

Загальний принцип обміну – або трейд-ін – однаковий у всіх операторів. Ви приносите свій старий смартфон в офіційний магазин, його оцінюють. Потім вартість старого телефону віднімається від суми нового. Тобто, якщо, наприклад, ваш старий смартфон оцінили в три тисячі, а новий коштує п’ять, то доплатити вам доведеться всього дві тисячі гривень. Ви підписуєте договір про обмін і забирайте покупку додому.

Як повідомляє «Київстар», зазвичай розмір доплати по трейд-ін складає близько двох-трьох тисяч гривень. За статистикою, міняють частіше за все Samsung Galaxy і Huawei Y3 / Y5 на нові «Самсунги» серії А. Що стосується відносної ціни, то, наприклад, Xiaomi Mi A1 оцінюється приблизно в вісімсот гривень, при тому, що ціна нового смартфона становить від 3 до 3,8 тисяч.

Nokia 800 Tough

Що стосується Vodafone, то магазини рітейлінгової мережі цього оператора дозволяють обміняти смартфони не тільки на інші смартфони, але і на інші види гаджетів. Тепер за відносними цінами: Xiaomi Mi 10 lite можна здати за 4700 гривень (ціна за новий становить 8-12 тисяч).

Вимоги до смартфонів, що підлягають трейд-ін, у всіх операторів майже не відрізняються. Найголовніше, звичайно – телефон повинен бути повністю робочим, і у нього не повинно бути пошкоджень. Також не приймаються телефони з прив’язаними до них акаунтами і паролями. Вартість цих телефонів, прийнятих по обміну, можна оформити в якості першого внеску по розстрочці, тобто ви можете обзавестися новим гаджетом, навіть якщо у вас зовсім немає грошей.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button