Київстар

Київстар вирішив покращити життя мешканців українських міст

Нещодавно мобільний оператор «Київстар» підписав меморандум про співпрацю з підприємством «Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки» (ГЦЦК). Очікується, що ця співпраця дасть можливість розробити цифрові інфраструктурні проекти, які, в свою чергу, допоможуть зробити життя мешканців українських міст краще.

Яким буде співпраця мобільного оператора з ГЦЦК

Як повідомляє прес-служба мобільного оператора «Київстар», всього виділяється п’ять напрямків для співпраці двох великих компаній, в яких вони можуть надати нові проекти. Ось їх детальний список:

  • Рішення на основі IoT – інтернету речей.
  • Обробка і використання великих даних (Big Data).
  • Надання різних мобільних фінансових послуг.
  • Впровадження рішень з використанням хмарних технологій.
  • Удосконалення механізмів державного транспортного процесингу.

За словами директора з розвитку нових напрямків бізнесу «Київстару» Іллі Польшакова, цифрові рішення, пов’язані з цими сферами, дозволять поліпшити всі сфери життєдіяльності українських міст, включаючи користування траснпортом, муніципальними об’єктами, отримання різних послуг і сервісів, в тому числі державних.

Одним з перших успіхів став запуск проекту єдиного електронного квитка в транспорті – SmartTicketCity. Вперше він запрацює на автобусному маршруті 16-А міста Маріуполь, де можна скористатися даною послугою ще з 22 квітня. Над розробкою і впровадженням цього проекту працювали, крім «Київстар» і ДП ОЦЦК, також ТОВ “Смарт-тікет технолоджі” і компанія VISA.

Для реалізації цього проекту «Київстар» обладнав валідатори в міському транспорті спеціальними SIM-картами, які повинні забезпечити якісний безперебійний зв’язок. Він також надав можливість управляти ними через платформу «Центр управління IoT».

Як ми писали раніше, Київстар запустив тарифний план «Все разом Вигідний» з безлімітом мобільного інтернету і дзвінками. Розмір місячної абонентської плати в даному тарифному плані становить двісті п’ятдесят гривень, проте спочатку ви будете платити всього лише двісті. На перший погляд, звичайний безлімітний тарифний план, але є одне «але» – в пакет послуг, крім мобільного зв’язку, входить високошвидкісний безлімітний домашній інтернет. Ви платите за дві послуги відразу і економите значну суму грошей!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button