Vodafone

Vodafone оголосив про подорожчання популярного тарифного плану

Нещодавно мобільний оператор Vodafone засмутив українців повідомленням про те, що один з його найбільш популярних тарифних планів незабаром значно подорожчає. Про це було повідомлено на офіційному сайті оператора.

Який тарифний план подорожчає?

Подорожчає тарифний план Vodafone SuperNet Unlim. Уже через два тижні, починаючи з 29 квітня, абонентська плата за місяць виросте в ньому на тридцять гривень і складе 260 гривень. Про це популярний мобільний оператор недавно повідомив на своєму сайті. Також ті абоненти, які користуються даними тарифним планом, будуть сповіщені за допомогою текстових повідомлень.

Проте, буде дещо розширено пакет послуг. Нагадаємо, що на даний момент в тарифному плані є двісті хвилин вихідних дзвінків на інші мережі нашої країни, а також тридцять хвилин на мобільні номери двадцяти семи закордонних країн, в тому числі Німеччини, Італії, Польщі. Ви можете обміняти їх на додаткові сто хвилин дзвінків по Україні. Уже з двадцять дев’ятого числа обсяг хвилин, включених у тарифний план, зросте до трьохсот п’ятдесяти хвилин вихідних дзвінків і п’ятдесяти хвилин дзвінків за кордон.

Як коментує дане подорожчання прес-служба мобільного оператора, зміни викликані в першу чергу тим, що виросли витрати на розвиток мережі і її підтримку, адже Vodafone провів мобільний інтернет в безліч населених пунктів нашої країни. Саме завдяки цим інвестиціям Vodafone зміг вперше за багато років обійти Київстар і стати мобільним оператором з найшвидшим інтернетом за версією додатки Ookla Speedtest. Про це ми, до речі, писали в одній з попередніх статей.

Також в компанії повідомили, що зростання кількості послуг у тарифному плані – своєрідна компенсація за це подорожчання. До речі, буде розширено не тільки обсяг голосового трафіку: також буде включена послуга Online PASS. В її рамках користувачі будуть отримувати повністю безлімітний трафік на месенджери, а також додатки для аудіо- та відеодзвінків і конференцій в режимі онлайн.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button