Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив послугу, про яку дуже давно мріяли всі абоненти

Мобільний оператор «Київстар» запустив відмінну послугу – дозволив вибрати один номер, на який ви зможете дзвонити, скільки хочете, навіть якщо на рахунку у вас у немає ніяких грошей і ви не змогли оплатити вчасно місячний пакет послуг.

Як отримати можливість безлімітно спілкуватися з обраним абонентом

Для того, щоб отримати таку можливість, вам достатньо всього лише підключити послугу «Ми разом». Підключення не оплачується додатково. Після цього ви зможете дзвонити на обраний номер «Київстар» скільки захочете і коли захочете.

Підключити послугу «Ми разом» можна, використовуючи додаток «Мій Київстар» або ж його веб-версію. На офіційному сайті мобільного оператора ви зможете переглянути докладну інструкцію, як правильно це зробити.

Також можна підключити дану послугу і за безкоштовним телефонним номером 535, а також за допомогою запиту * 535 * 380ХХХХХХХ #. Тут 380ХХХХХХХ – це номер Київстар, який ви вибрали, записаний в міжнародному форматі, але без «+». Послугу буде підключено протягом двадцяти чотирьох годин, зазвичай швидше.

Номер, який ви підключите, не обов’язково залишиться одним і тим самим. Ви можете міняти його один раз за календарний місяць. Наприклад, якщо ви підключили послугу 29 квітня, то вже першого травня номер можна буде змінити. Для цього вам буде потрібно спочатку відключити послугу. Це можна зробити в додатку «Мій Київстар», за номером 535 або ж за допомогою запиту * 535 * 0 #. Після цього ви можете знову подати заявку на підключення, але вже за новим номером.

Як ми писали раніше, умови користування послугою «Маячок», яка дозволяє стежити за іншими абонентами Київстар, зміняться починаючи з сімнадцятого квітня. Ви більше не будете обмежені в кількості запитів в день або місяць. Тепер вони стануть повністю безлімітними. Перший місяць користування даною послугою складе всього одну гривню, як для старих, так і для нових клієнтів. Надалі ціна складе п’ятдесят гривень за чотири тижні (двадцять вісім днів) для абонентів передоплати і п’ятдесят гривень на місяць (тридцять днів) для контрактних абонентів. Нарешті, абоненти зможуть оплачувати лише один день використання послуги. Це буде коштувати п’ять гривень за безлімітне кількість запитів на добу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button