Київстар

Стільниковий оператор “Київстар” у 2021 році: до чого готуватися і як заощадити

Минулий рік був складним через пандемію, і цей, здається, буде не легше. До чого ж слід готуватися абонентам мобільного оператора «Київстар», і чи є можливість заощадити?

Що нас чекає в поточному році?

У минулому році різко зросла кількість як голосового, так інтернет-спілкування між абонентами. У зв’язку з цим оператор оновив ряд найбільш популярних тарифних планів передоплати. Зокрема, було збільшено кількість пакетних хвилин і гігабайтів інтернету. Також був запущений ряд тарифних планів, в тому числі для такої проблемної аудиторії, як пенсіонери. Це були «Дзвінки для батьків» і «Інтернет для батьків».

Незважаючи на значне зростання трафіку, абоненти не стали платити набагато більше. Це пов’язано із загальним подешевшанням послуг, і, як вважають у найбільшого мобільного оператора країни, поки що ця тенденція не буде змінюватися.

Як і у інших операторів, у Київстару зросла кількість абонентів-контрактників. Абонентів передоплати все ще набагато більше – понад дев’яносто відсотків, але ця ситуація, можливо, незабаром зміниться. У контракту величезна кількість переваг, зокрема, пост-пейд, або можливість оплатити спожиті послуги за фактом їх, власне, використання. Також мобільний оператор пропонує тарифні плани, в які входить домашній інтернет і зв’язок на основі контракту відразу.

Нарешті, контрактна схема обслуговування набагато краще захищена, зокрема, у вас не зможуть «викрасти» номер – а шахраї це люблять. Також в цьому році пропонуються сімейні знижки на контракті. Якщо ви підключаєте на особовий рахунок членів сім’ї або друзів, то ви зможете менше платити за послуги. Знижка на зв’язок становить п’ять відсотків, якщо на особовому рахунку два номери, і десять – якщо три і більше.

Загалом Київстар обіцяє не міняти ціни на свої тарифи цього року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button