Бізнес та акції

Вартість обслуговування карт «ПриватБанк» і «Ощадбанк» може істотно вирости

Представники великих українських банків, включаючи «ПриватБанк» і «Ощадбанк», заявили, що незабаром жителі країни можуть зіткнутися з серйозним підвищенням вартості обслуговування карток і рахунків. На це банкірів штовхає новий законопроект, який готує Верховна Рада.

Дану інформацію представники фінустанов розмістили на своїх сторінках в соціальних мережах. Причиною подібного рішення став законопроект №4364, який зараз розглядається у Верховній Раді України. Якщо депутати цей закон підтримають, то банки будуть змушені встановити більш низьку комісію за свої послуги, ніж діє зараз. Це обернеться для фінустанов жахливими фінансовими втратами, які частково перемістяться на клієнтів банків. Незважаючи на те, що банківські організації проти подібних ініціатив, ймовірне за все, їх думка не буде взята до уваги і законопроект затвердять.

При чому тут користувачі банків, ви запитаєте? А справа в тому, що банкіри будуть змушені підняти вартість обслуговування користувальницьких рахунків, що безпосередньо вплине на середньомісячну суму, яка знімається з карти клієнта. Згідно з попередніми підрахунками, на рік за одну картку кожен клієнт банку буде платити по 200 гривень. Крім того, від обслуговування українських банків будуть відключені популярні західні сервіси, включаючи Google Pay і Apple Pay – фінустановам буде просто невигідно з ними співпрацювати.

На думку експертів, удар від законопроекту буде завдано ще в одному напрямку. Через високі ціни на обслуговування карт, багато користувачів будуть змушені закривати свої рахунки і знову повертатися до готівкових форм виплат.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button