Vodafone

Стільниковий оператор “Vodafone” запустив послугу, яку зобов’язані підключити мільйони українців

Нещодавно мобільний оператор «Vodafone Україна» оголосив про запуск на ринку нашої країни нової послуги, яку зобов’язано підключити величезна кількість українців – всі без винятку власники автомобілів будь-якої марки!

Якою буде нова послуга

Послуга, запущена мобільним оператором, носитиме назву Vodafone Guardian. Вона повинна захистити ваш автомобіль від викрадення та інших проблем, і включає в себе диспетчерську підтримку клієнтів в цілодобовому режимі без вихідних. За словами прес-служби, дана система створена безпосередньо Vоdafone Group і вже працює в шістдесяти країнах світу, причому без роумінгу і будь-яких складнощів.

Послуга неймовірно актуальна, адже щороку в нашій країні викрадають до трьох тисяч автомобілів, причому більшу їх частину поліція знайти не може. В безпеці не може вважати себе ніхто – викрадають як дорогі машини, так і зовсім копійчані. Найкраще в боротьбі з угонами зарекомендували себе саме супутникові системи, які відстежують сигнали тривоги, що посилаються автомобілем в режимі реального часу. Вони також можуть забезпечити зв’язок з диспетчером, а також заблокувати двигун або самостійно викликати поліцію.

Що ж може забезпечити Vodafone Guardian автолюбителям, які переживають, що їх машину можуть викрасти?

  • Екстрений виклик поліцейкого патруля протягом п’яти хвилин після того, як ви отримаєте повідомлення про виникнення позаштатної ситуації.
  • Можливість зв’язку 24 \ 7.
  • Можливість дистанційного блокування руху за допомогою диспетчерського центру.
  • Контроль стану автомбіля в режимі онлайн, в тому числі моніторингу поїздок і спроб його включення.
  • Обслуговування автомобіля за межами нашої країни.

У разі, якщо трапиться найстрашніше – викрадення автомобіля, диспетчерський центр зв’яжеться з поліцією самостійно. Він також буде передавати інформацію про місцезнаходження машини в реальному часі, аж до моменту її повернення законному власнику.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button