Київстар

В “Київстар” назвали спосіб отримати на рахунок круглу суму

Мобільний оператор Київстар нагадав абонентам про спосіб отримати на рахунок круглу суму грошей. Цей метод буде дійсним протягом усього квітня поточного року. Що ж треба для цього зробити?

Як отримати кешбек на свій мобільний рахунок

Акція «Кешбек від дилерів» триває. В її рамках ви можете придбати будь-який смартфон, який підтримує мережі четвертого покоління (4G). Ви зможете отримати кешбек в розмірі десяти відсотків від вартості придбаного смартфона. Бонуси можна протягом місяця витратити на різні послуги.

Дана акція є своєрідним продовженням акції «Закохайся в кешбек», яка була запущена ще в лютому. Зараз вона продовжена аж до тридцятого квітня, тобто ще на цілих на три тижні. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а кешбек буде зараховано на бонусний рахунок. Бонуси можна використовувати для оплати практично будь-яких послуг мобільного зв’язку, в тому числі, наприклад, замість місячної абонентської плати за умовами вашого тарифного плану. Їх потрібно використовувати протягом шести місяців з моменту, як вони будуть вам нараховані. Відзначимо, що навіть в тому випадку, якщо ви зміните свій тарифний план, бонуси анульовані не будуть, але вони «спишуться», якщо ви, наприклад, повернете придбаний смартфон по гарантії або замініть його на новий.

Список магазинів роздрібної мережі мобільного оператора «Київстар», в яких діє дана пропозиція, ви можете подивитися на офіційному сайті оператора, прямо на сторінці, присвяченій даній акції.

Як ми писали раніше, «Київстар» підбив підсумки продажів смартфонів в своїх магазинах. Безумовним лідером з продажу є смартфони марки Xiaomi, на які припадає сорок три відсотки від загальної кількості проданих примірників. На другому місці опинився Samsung, який вибирають в двадцяти восьми відсотках випадків. Таким чином, два цих бренди складають більше половини всіх продажів. Серед більш дорогих найчастіше беруть Apple Iphone 11.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button