Київстар

Київстар назвав найпопулярніші смартфони серед своїх абонентів

Київстар назвав найбільш популярні смартфони серед своїх абонентів. Які ж це телефони і на які моделі українці витрачають найбільше грошей? Давайте розбиратися і з’ясовувати разом.

Лідери продажів

Дещо передбачувано, але серед лідерів продажів в основному бюджетні смартфони. Так, понад двадцять два відсотки всіх покупок припадає на смартфони в ціновому діапазоні три-чотири тисячі гривень, що дуже показово. Якщо говорити про конкретні моделі, то безумовним лідером з продажу є смартфони марки Xiaomi, на які припадає сорок три відсотки від загальної кількості проданих примірників. На другому місці опинився Samsung, який вибирають в двадцяти восьми відсотках випадків. Таким чином, два цих бренду складають більше половини всіх продажів. Серед більш дорогих найчастіше беруть Apple Iphone 11. Всього ж в магазинах роздрібної мережі «Київстар» купують близько двохсот вісімнадцяти тисяч смартфонів в рік.

Хоча ринок смартфонів активно розвивається, багато українців, як і раніше беруть кнопкові телефони- «звонилки». Вони складають близько сімнадцяти відсотків від усіх продажів, популярніше усіх – Nokia, які вибирають в сорока двох відсотках випадків.

Найбільше смартфонів беруть або на новорічні свята, або в липні-серпні. Також мобільний оператор часто запускає різні акції, в тому числі кешбек за покупку смартфонів. Тільки в минулому році загальна сума повернутих грошей склала близько п’ятнадцяти мільйонів гривень. Також двадцять тисяч покупців отримали можливість три місяці повністю безкоштовно дивитися «Київстар ТВ».

Також багато українців користуються послугою трейд-ін, яка дозволяє обміняти ваш старий телефон на сучасний, заплативши не повну його вартість, а лише різницю в ціні. Як правило, така доплата становить близько чотирьох тисяч гривень. Найчастіше на обмін віддають телефони Xiaomi 6A, Xiaomi 7, Samsung J3 2016, а змінюють їх в основному на Samsung серії А (A315, A515, A115). Найбільше цим користуються жителі Одеси, Кривого Рогу, Києва, Дніпра і Харкова.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button