lifecell

Цю нову послугу від стільникового оператора «lifecell» зобов’язані підключити всі

Нещодавно мобільний оператор lifecell запустив інноваційну послугу для українців, яку зобов’язані підключити всі його абоненти. Можливо, цю прекрасну ініціативу підтримають і інші мобільні оператори «великої трійки», але поки що lifecell перший.


Нова послуга: в чому вона полягає

Дану інноваційну послугу мобільний оператор запустив спільно ні з ким-небудь, а з самим Національним банком України. Це система ідентифікації абонентів в режимі онлайн або для реєстрації власного мобільного номера, або ж для переходу на обслуговування за контрактом з використанням BankID.

Як повідомляє сам мобільний оператор, починаючи з 31 березня поточного року всі абоненти lifecell зможуть реєструвати свої номери або переходити на контрактну форму обслуговування, не відвідуючи магазини оператора особисто. Все, що для цього потрібно – обслуговуватися основі будь-якого з тарифних планів передоплати, а також бути клієнтами будь-якого з тридцяти банків-партнерів Національного банку України.

Слід також зазначити, що номер, вказаний для самого банку як контактний, значення не має. При цьому не має значення, який саме номер був вказаний як контактний для банку (це може бути номер lifecell чи іншого телеком-оператора).

Сам мобільний оператор lifecell підкреслює, що таким чином абонентів заохочують до юридичного закріплення за собою мобільних номерів. Такий захід є дієвим захистом від шахрайства.

У свою чергу, Ольга Васильєва, заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України, повідомила, що організація рада вітати першого мобільного оператора в системі BankID НБУ, і розраховує, що незабаром до нього приєднаються і інші.

Як ми писали раніше, одна з послуг lifecell значно подорожчала. Йдеться про популярної послуги «Додаткові гроші». Це сервіс, який отримує взяти гроші в борг у мобільного оператора, якщо у вас зараз немає можливості поповнити рахунок, а говорити по телефону потрібно. Починаючи з першого квітня вам доведеться повернути потім мобільному оператору суму, яка більша за ту, що ви зайняли, на дванадцять гривень і п’ятдесят копійок – по крайній мірі, при максимальній сумі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button